ASKICIM COM

HTC

HTC

https://www.htc.com/tr/smartphones/

Şirkete Genel Bakış

HTC, akıllı mobil cihaz ve kullanıcı deneyimi tasarımı alanındaki lider yenilikçiliğiyle hayata mükemmellik katar. Müşterilerimize, avuçlarına sığacak kişisel bir bilgisayar sunma vizyonuyla başladığımız bu yolda, avuç içi PC'den akıllı telefona giden gelişime öncülük ettik.
 
Pursuit of Brilliance, yani mükemmeliğe ulaşma felsefemiz tüm dünyadaki tüketicilere sunduğumuz ilham verici tasarımlardan ezber bozan mobil deneyimlere kadar yaptığımız tüm işlerin merkezindedir. HTC'deki Mükemmellik Arayışı, hayata yenilikçi tasarımlar katmamızı sağlayan yaratıcılığın ve bilinmeyene doğru yaptığımız yolculuğun itici gücüdür. Bu, her gün dünyayı, müşterilerimizi ve amaçlarını daha önce imkansız kabul edilen yeni yollarla birbirine ulaştırmamız için yaratıcılığımızı ortaya koymamızı sağlıyor.

Bitmeyen Merak Duygusu ____

HTC'de, başkalarının aklından geçmeyen yerlere gidiyoruz. Bariyerleri yıkmak ve sektörün ilklerinin altına imza atmak, tarihimizin büyük bir parçasıdır. Bu yüzden HTC, yenilikçilik, mühendislik atılımları ve iletişimin geleceğini tasarlamakla eş anlamlı bir noktaya gelmiştir; biz de yepyeni ürün alanlarının bilinmezliğine doğru büyümemizi sürdürüyoruz.

Kararlı bir Esneklik ____

Özümüzü güçlü bir karakter oluşturur. Ödüllü vizyonumuz, risk almayı ve meydan okuma alışkanlığını gerektirir. Yaratıcı ruhumuzun kalbinde en başından beri esneklik bulunmaktadır. Bugüne kadar amacımıza sadık kaldık; en büyük fikirler, geçici tanınırlığın ötesine geçer: davranışı etkiler, hayatları şekillendirir ve yeni düşüncelere ilham verir.

Zarif Yaklaşım ____

Fikirlerimizi ve ürünlerimizi yüksek bir standartta tutuyoruz. O yüzden popülerlik yerine performans için tasarlıyoruz ve ortaklarımız da bunun farkında. Sektör ve müşteriler tarafından tanınan tasarım ve mühendislik anlayışımızla harika ürünler yarattığımızı gören diğer sektör liderleri bize geliyor.

Gerçek Etki ____

Her zaman teknolojinin amacının, zorlukların üstesinden gelmek için insanlığı bir araya getirmek olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden teknolojimizi her zaman gerçek bir etki yaratmak üzere tasarlıyoruz – her bireyin faydalanabileceği çok daha büyük bir insani amaca hizmet etmek.

Daha Büyük Bir Amaç ____

HTC, topluma hizmet etmek ve hayatı daha iyi bir hale getirmek konusunda daha geniş bir yaklaşım izlemektedir. Aşikar olanın ötesine bakarak, insanlara ulaşıp bir fark yaratmalarını sağlayarak ve çalışmalarımızı geliştirerek daha fazla fark yaratacağımıza inanıyoruz.

2014'ün başlarında HTC Power To Give™'i çıkardık. İşlem gücünü, akıllı telefon kullanıcılarının parmak ucuna getirip uluslararası araştırma projeleri ve enstitülerle bağlantı kurmalarını sağlayan Power To Give™, ekolojik ve çevresel sorunlarla ilgili araştırmaları geliştirmek, kanser ve Alzheimer gibi hastalıklara tedavi bulunmasına yardımcı olmak için dünyanın en büyük süper bilgisayarlarından birini oluşturmuştur.

Tasarımdaki gücümüz, sadece harika görünen donanımlar yapmakla sınırlı değildir. Standartlarımız, üretim süreçlerimize kadar uzanır. Bu yüzden, fabrikalarımız dünyanın çevresel sorumluluğa en çok önem verenleri arasındadır ve enerji verimliliğinde altın standardı belirleyen ofislerimiz de tüm dünyadan takdir toplamıştır.

Ayrıca bütün müşteri deneyimini şekillendirmek için çevresel girişimlerimizi artırdık. Ürün ambalajlarımız doğada %100 çözünür ve HTC One (M7), dünyanın ilk tam karbon ayak izi ve yaşam döngüsü değerlendirmelerinde uluslararası özelliklerde yapılmış akıllı telefonudur. Bu, gurur duyduğumuz bir sektör ilkidir.

HTC'de tüm bunları, her zaman gelecek için bir şeyler ortaya çıkardığımızın bilincinde olarak yapıyoruz. Bu anlamda da geleceği hayata geçirmenin, gençlerimizin elinde olduğunun farkındayız. HTC Vakfı ve Yaz Aile Kampımız ile ihtiyacı olanlara insani ve sosyal destek sağlıyor ve gençlere güçlü karakter özellikleri ve sosyal değerlerin öğretilmesine ve geliştirilmesine yardımcı oluyoruz. Biz, geleceğin herkes için olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden de her çocuğun, gelecek neslin liderleri ve vizyonerleri arasında yer alma imkanına sahip olmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Gelecekteki Arayışlar ____

Bu evrimsel yol, gelecekte adım atmak istediğimiz çok daha büyük yolculukların birer parçasıdır. Re kamera ve diğer yeni ürünlerle farklı kategorilere doğru büyürken bizi bugüne getiren şeyi ve tüm bunları ne için yaptığımızı unutmamak çok önemlidir. İnsanlarımızdan ürünlerimize, sosyal ve çevresel girişimlerimize kadar Mükemmellik Arayışı, küresel bir kuruluş olarak HTC'yi şekillendiren ve şekillendirmeye devam edecek olan felsefeyi temsil etmektedir.

Ödüller ve Başarılar ____

Merakımız meyvelerini verdi; ürünlerimiz sektör ve medyada sayısız prestijli ödüle layık görüldü:

2014
 • HTC One için 'En İyi Akıllı Telefon' – GSMA Global Mobile Awards
 • HTC One (M7) için 'Altın Ürün Tasarımı' – iF Design Award
 • HTC One (M8) için 'Yılın Telefonu' – T3 Gadget Awards 2014
 • HTC One (M8) için 'Dünyanın En İyi Telefonu' – TechRadar
 • HTC One (M8) için 'Piyasadaki En İyi Telefon' – Business Insider
 • 'Avrupa'nın En İyi Gelişmiş Akıllı Telefonu' – European Imaging and Sound Association
 • HTC One (M8) için 'En İyi Android Telefon' – T3
 • HTC One (M8) Windows için 'En İyi Windows Telefonu' – Laptop Magazine
 • HTC Dot View telefon kılıfı için 'Tasarım ve Yenilikçilikte Altın Madalya' – Computex d&i
 • HTC Desire 816 için 'En İyi Telefon' – TechRadar MWC Awards
 • HTC Desire 816 için 'Editörün Seçimi' – PC Mag
 • HTC Desire 816 için 'Piyasanın En İyisi' – Know Your Mobile MWC Awards
 • HTC Re kamerası için 'Altın Ürün Ödülü' – Spark Award

2013
 • HTC One için 'Dünyanın En İyi Telefonu' – MSN UK
 • HTC One için '2013 Yılının En Yenilikçi Akıllı Telefonu' – Business Inside
 • HTC One için '2013 Yılının En Heyecan Verici Telefonu' – Mobile Industry Awards
 • 'Yılın Telefonu', 'Yılın Gadget'ı' ve 'Tasarım Ödülü' – T3 Gadget Awards
 • HTC One için 'MWC'de Piyasanın En İyisi' – TechRadar
 • HTC One için '2013 Mobile World Congress'in En İyisi' – Mobile Geeks
 • 'MWC'de En İyi Yeni Mobil Cihaz' – GSMA Global Mobile Awards
 • HTC Zoe & için Profesyonel Deneyim Tasarımı Video Seçkileri – Spark Awards
 • 'Okuyucuların' Tercihi: HTC One için '2013 Yılının En İyi Akıllı Telefonu' – Android And Me
 • HTC One için '39 hafta üst üste People's Choice Birinci Sıra' – PhoneDog Media
 • HTC One için 'Editörün Seçimi' – AnandTech, Hot Hardware, TechnoBuffalo, Mashable, Gotta Be Mobile ve çok daha fazlası
 • HTC One için 'Yılın Akıllı Telefonu' - Mobile Choice Awards; Trusted Reviews; Pocket-Lint; MSN Tech Awards; Corriere.it; Mobility Magazine ve çok daha fazlası

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Kategoriler